Fara cuvinte...ca de obicei:) Deci si la tine tot pasiune scrie;)) >:D< O seara cat mai faina :*
Anonim a spus…
Frumos! Aproape că am uitat ce e pasiunea. Dar tu ai darul de a-mi reaminti, în felul tău plin de sensibilitate, multe din lucrurile pe care le-am pierdut atunci când miracolul din mine a fost ucis.
Comentarii
Deci si la tine tot pasiune scrie;))
>:D< O seara cat mai faina :*
Aproape că am uitat ce e pasiunea. Dar tu ai darul de a-mi reaminti, în felul tău plin de sensibilitate, multe din lucrurile pe care le-am pierdut atunci când miracolul din mine a fost ucis.
Te îmbrăţişez,
Cu drag,
Multumesc trecerii tale.