La multi ani , Suflet-Floare ! La multi ani , noua tuturor , care simtim inca batand inima acestei natii ... Fie cum o fi , aici aprind lumanarea la mormantul parintilor mei , aici aud muntii si raurile spunandu-mi povestile lor , pe intelesul meu ... Si ma gandesc ca si asa cum este , tot vreau sa sting lumina aici , unde am vazut cerul prima data ... Pup , draga mea , draga ! Distractie frumoasa , in stilul neaos romanesc !
Iolanda, ai scris pe sufletul meu... ce a trait si prin tari straine, pribeag in lume.
"Fie cum o fi , aici aprind lumanarea la mormantul parintilor mei , aici aud muntii si raurile spunandu-mi povestile lor , pe intelesul meu ... Si ma gandesc ca si asa cum este , tot vreau sa sting lumina aici , unde am vazut cerul prima data ... "
la multi ani,romanilor!...hic...mandru ca sunt roman...hic....sa va fie toate bune si sa traiti mii de ani...hic....hic....hop'asa ca tre' s.o las mai moale cu zaibaru' asta.... :)))))
Anonim a spus…
:) la multi ani si la multi bani, criza sa ne paraseasca boc sa plezneasca si basescu sa urdeasca! hoop sh-asa! cu darg, pentru tine
Comentarii
Io muncesc la imparatie, asa ca macar sa ma fac ca "veseslesc".
Hi, hi.
Pup !
La multi ani , noua tuturor , care simtim inca batand inima acestei natii ... Fie cum o fi , aici aprind lumanarea la mormantul parintilor mei , aici aud muntii si raurile spunandu-mi povestile lor , pe intelesul meu ... Si ma gandesc ca si asa cum este , tot vreau sa sting lumina aici , unde am vazut cerul prima data ... Pup , draga mea , draga ! Distractie frumoasa , in stilul neaos romanesc !
ce a trait si prin tari straine, pribeag in lume.
"Fie cum o fi , aici aprind lumanarea la mormantul parintilor mei , aici aud muntii si raurile spunandu-mi povestile lor , pe intelesul meu ... Si ma gandesc ca si asa cum este , tot vreau sa sting lumina aici , unde am vazut cerul prima data ... "
la multi ani si la multi bani, criza sa ne paraseasca
boc sa plezneasca si basescu sa urdeasca!
hoop sh-asa!
cu darg, pentru tine
Madalin, La Multi Ani tieee !!!
Alessia, La Multi Ani cu drag !!!
Liviu, sus paharul si sa cante lautarul, hic..hop, hop !!!
Te îmbrăţişez!
Florina, "stanga una, dreapta doi/ ca asa-i hora pe la noi" ...hai Florina, hai !!