Mi-e tarziu de bine Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații - septembrie 23, 2013 S-a facut noapte in mine, si mi-e bine, tu-mi licaresti in iris, realul meu din vis. Mi-e tarziu de mine, atat de devreme, mi-e bine cu tine. Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații Comentarii Borgia a spus… Pfoaii..mai bine mai tarziu,decat niciodata. Si binele (din punctul meu de vedere), e atemporal. Si mie mi e atat de bine, cand stiu ca iti e tie bine.....Sarut pe aripi :) Brandusa a spus… B. mai coapta de vreme...mi-e bine. ;)Pup dublu la tine !
Comentarii